Medycyna estetyczna

Zacznij w pełni wykorzystywać dobrodziejstwa medycyny estetycznej i kosmetologii. Pamiętaj, że Twoje ciało potrzebuje systematycznej regeneracji, żeby mogło służyć Ci jak najdłużej!

Zabiegi

Konsultacje medycyny estetycznej

Korekcja zmarszczek mimicznych (Botox, Azzalure) : kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła

Leczenie nadpotliwości (Botox, Azzalure)

Leczenie bruksizmu (Botox, Azzalure)

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Powiększanie i modelowanie ust

Wypełnianie zmarszczek

Wolumetria

Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym

Mezoterapia

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Nici Liftingujące Silhouette

Lipoliza iniekcyjna Aqualyx

Depilacja Laserowa- Soprano Baby Remove

Laser frakcyjny CO2


Lekarze medycyny estetycznej:

Dr n. med. Marcin Repetowski
Lekarz medycyny estetycznej, chirurg głowy i szyi,
specjalista otorynolaryngolog

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Jestem związany zawodowo z dwoma miastami — Łodzią i Warszawą. W Łodzi tworzę zespół Kliniki WODNA25 i wykonuję zabiegi chirurgii plastycznej i laryngologicznej. W Warszawie przez wiele lat byłem związany z Wojskowym Instytutem Higieny i Epidemiologii. Jestem członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokładam wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dbam nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuję, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Wykonuję zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy.