Medycyna estetyczna

Zacznij w pełni wykorzystywać dobrodziejstwa medycyny estetycznej i kosmetologii. Pamiętaj, że Twoje ciało potrzebuje systematycznej regeneracji, żeby mogło służyć Ci jak najdłużej!

Zabiegi

Konsultacje medycyny estetycznej

Korekcja zmarszczek mimicznych (Botox, Azzalure) : kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła

Leczenie nadpotliwości (Botox, Azzalure)

Leczenie bruksizmu (Botox, Azzalure)

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Powiększanie i modelowanie ust

Wypełnianie zmarszczek

Wolumetria

Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym

Mezoterapia

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Nici Liftingujące Silhouette

Lipoliza iniekcyjna Aqualyx

Depilacja Laserowa- Soprano Baby Remove

Laser frakcyjny CO2


Lekarze medycyny estetycznej:

Dr n. med. Marcin Repetowski
Lekarz medycyny estetycznej, chirurg głowy i szyi,
specjalista otorynolaryngolog

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Jestem związany zawodowo z dwoma miastami — Łodzią i Warszawą. W Łodzi tworzę zespół Kliniki WODNA25 i wykonuję zabiegi chirurgii plastycznej i laryngologicznej. W Warszawie przez wiele lat byłem związany z Wojskowym Instytutem Higieny i Epidemiologii. Jestem członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

W swojej praktyce stosuję najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokładam wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dbam nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuję, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Wykonuję zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy.


Lek. med. Krystian Rozmus
Lekarz medycyny uestetycznej, chirurg głowy i szyi,
otorynolaryngolog

Doświadczony lekarz. Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Ukończył liczne szkolenia i warsztaty zdobywając niezbędne kwalifikacje do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, mimo to systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie proponując terapię dostosowaną do potrzeb i oczekiwań. Medycynę estetyczną traktuje jak sztukę oraz kładzie nacisk na osiąganie przede wszystkim naturalnych efektów wykonywanych zabiegów.


Dr n. med. Jarosław Zagórski
Lekarz medycyny estetycznej, Neurolog

Specjalista neurologii oraz certyfikowany lekarz w zakresie zabiegów medycyny estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, ale również kursy i szkolenia, m. in. z zakresu udarów mózgu, zespołów bólowych kręgosłupa oraz Stwardnienia Rozsianego. Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych w czasopismach medycznych, a także czynnym uczestnikiem polskich i zagranicznych zjazdów i sympozjów. Swoje wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu nerwowego zdobywał min w Wojskowej Akademii Medycznej – jednej z najlepszych placówek zajmujących się schorzeniami neurologicznymi oraz udarami mózgu jak również w Szpitalu Klinicznym Akademii Medycznej (dziś Kliniczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM). Szukając nowych wyzwań zawodowych w trakcie wielu szkoleń i kursów poszerzył swoją wiedzę, umiejętności oraz zdobył doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej: zaawansowane techniki zabiegowe z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego usieciowanego i nieusieciowanego, mezoterapii oraz intralipoterapii. Jego dewizą jest szeroko pojęta pojęta poprawa jakości życia polegająca na profilaktyce, zachowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia.